CHP Maltepe İlçe Başkanı Lütfü Binici'den İlk Açıklama
02-05-2011

Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen devir-teslim töreninde konuşma yapan yeni ilçe başkanı Lütfü Binici birleştirici mesajlar verdi.

Eski İlçe Başkanı Atagün Duygulu'nun katılmadığı programa çok sayıda partili katıldı.

Başkan Lütfü Binici yaptığı konuşmasında şunları söyledi. ''Maltepe ilçe başkanlığına atandım, seçimi yürütmek üzere görevlendirildim. Bu bir parti görevi olarak kabul edilebilir, bu bir nöbet olarak kabul edilibilir. Benden önceki ilçe başkanımız Atagün Duygulu'ya şimdiye kadar yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

İlerleyen günlerde biraraya geleceğiz. Kendi bilgilerinden deneyimlerinden yararlanacağız. Maltepe ilçesi siyasi aktivitesi yüksek olan bir ilçe. Ben daha evvel 5 seçim yönettim. Maltepe'nin seçim yönetme tarzı kalıplaştı. Benden öncesi ilçe başkanı benimde yabancı olmadığım bir örgütlenme modeli çalışması yürütmüş. Sizler bize sahip çıkmalısınız, yoksa başarılı olmamız mümkün değil. Buraya kadar geldiğiniz yığınsal bir ilgi var. Sizlerle birlikte yürüyeceğiz. Hedefimiz CHP'yi iktidar yapmaktır.

Bütün dargınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakıp çalışacağız. Kemal Kılıçdaroğlu'nu da başbakan yapacağız.

Bizimle çalışmak isteyenlerle gurur duyarız. Kadın kollarıyla, gençlik kollarıyla birlikte çalışmak isteriz. coşkulu bir şekilde seçime hazırlanacağız.

Sandık sorumluları seçilmiş durumda, herhangi bir eksiklik yok. bir iki defa arkadaşlarımızla buluşup, oto kontrol sistemini yapacağız. Oylarımıza sahip çıkacağız. Partimizi iktidar yapacağız. Çalışmalara biran evvel başlamamız gerekir. Buraya kadar geldiğiniz için hepinize saygı ve sevgilerimi sunarım'' dedi.

CHP Maltepe'nin Yeni İlçe Başkanı Lütfü Binici'nin yönetim kurulu listesi'nde;
Kazım DEMİRTAŞ, İsmail Hakkı EKİM, Turabi ÇAPAR, Ülkü BALCI, Şener ÖNCEL Halil DOĞAN, Nezahat KARSLI, Zübeyde SARI, Saffet KILIÇ, Mesut Maksut PEZÜK, Eray DEMİR, Davut GÜNER, Sevim ERGEN, Mahmut FIRAT yer alıyor.


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır.

Yorum Ekle
İsminiz

Yorumunuz:
GÜNCEL HABERLER
Sağlık Sektörünün Örnek İsmi Yard.Doç.Dr.Abidin Özçelik
Altuğ Ailesi'nin Mutlu Günü
Solmaz; "Geldiğimden Beri 3 Seçim Kazandık"
Sabah Namazı Sonrası Mahalleliyle Sohbet
Ali Kılıç Her Sabah Bir Mahallede
Ali Kılıç Mahallelerin Sorunlarını Dinliyor
Maltepe'de Yılın Düğünü
Maltepespor Erzincan Refahiyespor'u 1-0 Yendi
Başkanın ''A Takımı'' Uyum Sürecini Kısa Sürede Atlattı
Engelli vatandaşlar için hobi ve sanat atölyeleri başlıyor