Maltepe'de Skandal
21-05-2013

Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz'ın girişimleriyle Spor Toto Genel Müdürlüğü'nden Maltepe'deki amatör spor kulüplerine gönderilen yardımlar yerini bulurken 1453 Maltepe Spor Kulübü'nün hesabına fazla olarak aktarılan 5.000 TL'nin kulüplere mi paylaşılacağı yoksa 1453 Maltepe'nin kasasında mı kalacağı spor camiasının gündeminde yerini koruyor.

Maltepe'de faaliyet gösteren amatör Kulüpleri 5 Bin TL'er bin TL yardım alırken, 1453 Maltepe Spor Kulübü'nün hesabına 10 Bin TL yatırıldı.

Bu süreçte Osman Boyraz'a sunulan kulüpler arasında 1453 Maltepe kulübünün esamesi bile okunmazken, sonradan kurulan bir kulübün hesabına yatırılan ekstra paranın Maltepe Amatör Spor Kulüpler Birliği'ne aktarılması en doğru karar olacağı ifade ediliyor.

1453 Maltepe Spor kulübü yönetim kurulunda yer alan isimlerin acil bir toplantı düzenleyerek bu sorunu acilen çözüp kamuoyuna bilgi vermesi bekleniyor.

 1453 őrnek kulüptür
1453maltepe gençlik spor kulübü bir tabela kulübü değildir,bir kere bunu net olarak söyleyeyim.bu soruları sayın Hüseyin Koca ya sorsaydınız eminim dogru ve net cevaplarını bulurdunuz.kaldı ki;1453 maltepe gençlik spor kulübü bugün herşeyi ile hazır birçok dalda hızmet veren maltepenin en önde gelen kulüpleri arasındadır.spora gönül vermış sıyasette bulunupta kulübün yönetiminde de ola bilirler,bu da çok dogaldır. Size sadece bir soru soruyorum. Bu yardımın tamamı neden 1453 maltepe gençlik spor kulübüne geldi,buradan dagıtıldı. Bu soruyu da gazeteciler olarak siz bulun . 1453 maltepe gençlik spor kulübü kimsenin ne tekelindedir nede siyasetındedir.sonuç olarak fotograf iyi okunamamıştır.yerel basınımızdan daha farklı haber arayışında olmalarını beklerdim,maalesef bu olmamıştır,sanki bir tornadan çıkmış gibi hazır haber konumuna düşmüşlerdir.tabela kulübü olmayan,borcu olmayan 4 kulüpten birisidir 1453 ruhuna yaraşır asil vakur bir duruşla maltepede gençlerimize yönelik hizmet vermeye devam edecektir.not:spot toto tabelası reklamı sadece bizim kulübe uygun görüldügü için maliyetleri açısından daha fazla pay almıştır..
 21-05-2013

 cemil
bırakın takımla uğraşmayı....krize sokmaya çalışmayın...
 21-05-2013


Yorum Ekle
İsminiz

Yorumunuz:
GÜNCEL HABERLER
Maltepe Rehberi Çıkıyor...
Ali Kılıç Basın Toplantısı Sonrasında Vatandaşlara Seslendi
Ali Kılıç; "İspat Etsinler İstifa Ederim"
Gelecek Burada, Gençlik Burada
Maltepespor Kartepe Kampı'nda Turp Gibi
Yalı Unlu Mamülleri Açıldı
Murat Kapan Seçim Analizi
Maltepespor Kartepe'ye Gitti
12.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan